دوشنبه 27 خرداد 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اجتماعی ورود سامانه بارشی جدید در روز پنجشنبه

 
 

يكشنبه 9 ارديبهشت 1397

ورود سامانه بارشی جدید در روز پنجشنبه

 
 

مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید در روز پنجشنبه هفته جاری از سمت غرب کشور خبر داد و گفت: با ورود این سامانه در مناطق غربی و جنوب غربی کشور شاهد بارش باران گاهی همراه با رگبار و رعدوبرق خواهیم بود.

مسعود حقیقت در خصوص وضعیت آب و هوایی مناطق مختلف کشور طی روزهای آتی هفته جاری اظهار کرد: در پی بارش هایی که روز گذشته در یاسوج، بروجن، لرستان، دزفول، شوش، دهلران، کرمانشاه و بسیاری از مناطق غرب و جنوب غربی کشور داشتیم، امروز یکشنبه نیز این سامانه بارشی در کشور فعال خواهد بود که موجب بارش باران گاهی همراه با رعدوبرق می شود.
وی افزود: همچنین امروز با توجه به شمالی شدن جریانات، مناطق سواحل خزر بین پنج تا هفت درجه خنک تر می شوند و دریای خزر نیز مواج است، در روزهای دوشنبه و سه شنبه نیز این سامانه در نیمه شمالی کشور فعال خواهد بود و در شمال شرق، شرق، مرکز و استان های واقع در دامنه زاگرس باعث بارش باران همراه با رگبار و رعدوبرق می شود. حقیقت اظهار کرد: امروز شدت بارش ها در جنوب آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، همدان، ارتفاعات البرز، استان گیلان، مازندران، تهران، البرز، برخی مناطق اصفهان، غرب سمنان، شمال غرب فارس و مناطق خراسان شمالی خواهد بود که می تواند در برخی از مناطق منجر به آب گرفتگی معابر و جاری شدن رودخانه ها شود.
وی درخصوص آبگرفتگی معابر در این مناطق هشدار داد و گفت: مردم به ویژه کشاورزان، دامداران و عشایر باید مراقب باشند و به دلیل احتمال طغیان رودخانه ها از تردد در حاشیه این مناطق پرهیز کنند.
حقیقت ادامه داد: از بعدازظهر روز سه شنبه این سامانه از کشور خارج می شود و روز چهارشنبه بیشتر مناطق کشور آسمانی صاف و آفتابی خواهند داشت.

** گرمترین و سردترین مناطق کشور/وضعیت هوای تهران

مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: دیروز راسک و میناب با 44 درجه گرمترین و امروز صبح استان های همدان، لرستان و زنجان با هشت تا 9 درجه بالای صفر سردترین استان های کشور بودند.
حقیقت در مورد وضعیت هوای پایتخت نیز اظهار کرد: بیشینه دمای دیروز تهران 27 بود، امروز در برخی ساعات بارش خواهیم داشت، سه شنبه و چهارشنبه در تهران بارش نداریم اما از روز پنجشنبه با ورود سامانه جدید، در تهران نیز شاهد بارش باران خواهیم بود.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
نجفی: افزایش قیمت خودرو به ۵ درصد حاشیه بازار استمرار روند مسئله‌دار فعلی است انبار احتکار خودرو در شهرستان آذرشهر
:: فناوری اطلاعات ::
سیستم اعلام هشدار، تلفات را کاهش داد
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
ربیع‌خواه: پنالتی درست بود
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
قتل‌عام خانوادگی توسط مرد خونسرد

يادداشت
:: اجتماعی ::
تهران آماده نیست!

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار