دوشنبه 27 خرداد 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اقتصادی وزیر ارتباطات در نخستین روز هفته جهانی فضا: حرف های فضایی نزنیم و حقوق های نجومی نگیریم اما برای بهبود وضعیت مردم نجومی تلاش کنیم

 
 

جمعه 13 مهر 1397

وزیر ارتباطات در نخستین روز هفته جهانی فضا: حرف های فضایی نزنیم و حقوق های نجومی نگیریم اما برای بهبود وضعیت مردم نجومی تلاش کنیم

 
 

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام شروع کلنگ زنی پارک گردشگری فضاپایه در منطقه نیاسر کاشان، گفت: ‎در هفته جهانی فضا و نجوم هستیم پس حرف های فضایی نزنیم، حقوق های نجومی بری خودمان اختصاص ندهیم اما برای مردم نجومی تلاش کنیم و قدردان آنها باشیم که در برابر فشارها از خود پایداری نشان دادند.

محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در همایش نجوم و هفته گردشگری فضاپایه که در نیاسر کاشان برگزار می شد، و در نخستین روز از هفته جهانی فضا با اشاره به سوره یاسین در قرآن مجید و بحث نجوم، گفت: اگر امروز کسانی که در جهان دست به خشونت و‌ خونریزی می زنند و سیاست خود را بر این اساس پیش می بردند به علم نجوم رجوع می کردند براحتی می دیدند چیزی که بدنبال آن در زمین هستند و برای آن تلاش می کنند شاید به اندازه غباری از منظومه شمسی نباشد.
وی با اشاره به اینکه نجوم علم خضوع و خشوع است، افزود: در شرایط امروز و خشونت های فراوان ترویج نجوم به ترویج صلح در دنیا و ترویج معرفت کمک می کند. وزیر جوان دولت تدبیر و امید با اشاره به سابقه تاریخی نجوم در منطقه کاشان و‌نیاسر اظهار کرد: یکی از افرادی که در این منطقه بسیار مشهور است غیاث الدین جمشید کاشانی است و این دانشمند و دیگر دانشمندان هرچه علم شان بیشتر بوده در برابر خداوند و خلق خضوع و خشوع بیشتری پیدا می کردند. آذری جهرمی با بیان اینکه طراحی پارک گردشگری فضاپایه برای ترویج علم نجوم مطابق استانداردهای بین المللی آغاز شده، اظهار کرد: امروز در هفته جهانی فضا کلنگ زنی آنرا آغاز می کنیم. عضو کابینه دولت دوازدهم با تاکید بر ضرورت افزایش همدلی و همراهی میان اعضای دولت، مجلس و قوه قضاییه تصریح کرد: بخاطر هفته نجوم حرف های فضایی نزنیم، حقوق های نجومی برای خود قائل نشویم اما برای مردم تلاش های نجومی کنیم و قدردان آنها باشیم که در برابر فشارها از خود پایداری نشان دادند. بنابه این گزارش وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صبح امروز همچنین در سفر به نیاسر کاشان در شورای اداری این شهرستان با حضور مقامات منطقه ای حضور یافت و به بررسی مشکلات و‌موانع ارتباطی موجود در منطقه پرداخت.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
نجفی: افزایش قیمت خودرو به ۵ درصد حاشیه بازار استمرار روند مسئله‌دار فعلی است انبار احتکار خودرو در شهرستان آذرشهر
:: فناوری اطلاعات ::
سیستم اعلام هشدار، تلفات را کاهش داد
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
ربیع‌خواه: پنالتی درست بود
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
قتل‌عام خانوادگی توسط مرد خونسرد

يادداشت
:: اقتصادی ::
واریز حقوق کارکنان تا ۲۰ اسفند / پرداخت عیدی طی امروز و سه شنبه

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار