دوشنبه 27 خرداد 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اقتصادی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در پنل توسعه ارتباطات ثابت: اختلاف کم تعرفه دیتای موبایل و ثابت، توسعه بخش ثابت را مشکل کرده است

 
 

جمعه 13 مهر 1397

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در پنل توسعه ارتباطات ثابت: اختلاف کم تعرفه دیتای موبایل و ثابت، توسعه بخش ثابت را مشکل کرده است

 
 

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به اختلاف کم تعرفه موبایل و ثابت، گفت: قیمت بسیار پایین دیتای همراه توسعه در بخش ثابت را با مشکل مواجه کرده است.

سید مجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در پنل توسعه ارتباطات ثابت (فرصت ها و چالش ها) اظهار داشت: مصوبات قانونی غیرکارشناسی می تنواند یکباره صنعت را دچار مشکل کند که برای مثال حکم دیوان عدالت اداری برای ابطال مصوبه اخذ آبونمان چالشی را برای مخابرات رقم زده است.
وی با بیان اینکه از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی انتظار داریم آنچه در حال از دست رفتن است به حالت قبل باز گردانند که البته از آقای جهرمی و آقای فلاح بابت مذاکرات و تلاش هایی که تاکنون برای اصلاح این حکم داشتند تشکر می کنیم.
صدری تاکید کرد: نمی خواهیم به ناحق وجهی از مردم بگیریم بلکه معتقدیم حذف این هزینه غیرکارشناسی بوده است. مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به برنامه های توسعه مخابرات اظهار داشت: معتقدیم که خدمات سرویس تلفن ثابت باید افزایش یابد؛ همچنین مقداری از توسعه بخش ثابت عقب هستیم که برای این کار توان داخلی و همکاری سندیکای صنعت مخابرات استفاده خواهیم کرد و علاوه بر این، هم افزایی در حوزه های تلفن ثابت و همراه را نیز در دستور کار داریم. صدری با اشاره به اختلاف کم تعرفه موبایل و ثابت که قیمت بسیار پایین دیتای همراه توسعه در بخش ثابت را با مشکل مواجه کرده، از رییس رگولاتوری خواست راه حلی برای آن ارایه کنند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
نجفی: افزایش قیمت خودرو به ۵ درصد حاشیه بازار استمرار روند مسئله‌دار فعلی است انبار احتکار خودرو در شهرستان آذرشهر
:: فناوری اطلاعات ::
سیستم اعلام هشدار، تلفات را کاهش داد
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
ربیع‌خواه: پنالتی درست بود
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
قتل‌عام خانوادگی توسط مرد خونسرد

يادداشت
:: اقتصادی ::
واریز حقوق کارکنان تا ۲۰ اسفند / پرداخت عیدی طی امروز و سه شنبه

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار