دوشنبه 27 خرداد 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اقتصادی همزمان با روز تهران و در آستانه هفته پست: مهندس نعمتی به همراه عضو شورای شهر تهران از موزه ارتباطات بازدید کرد

 
 

شنبه 14 مهر 1397

همزمان با روز تهران و در آستانه هفته پست: مهندس نعمتی به همراه عضو شورای شهر تهران از موزه ارتباطات بازدید کرد

 
 

همزمان با روز تهران، معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست به همراه مسجد جامعی عضو شورای شهر تهران از موزه ارتباطات بازدید به عمل آورد.

مهندس نعمتی در جریان این بازدید که هادیان رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نصرآبادی رییس موزه ارتباطات و جمعی از خبرنگاران رسانه های مختلف نیز حضور داشت، ضمن تبریک روز تهران و تقارن آن با 17 مهر روز جهانی پست، افزود: از گذشته های دور تاکنون کشور ما ایران جزء کشورهای فعال در حوزه نامه رسانی و خدمات دهی در موضوع پست و ارسال مراسلات بوده و هست. وی با اشاره به اینکه وظیفه اصلی پست خدمات رسانی به شهروندان است، به شرح مختصری از تاریخ پست پرداخت و اظهار داشت: همزمان با دوره قاجار و در زمان صدارت امیرکبیر بود که پست دارای ساختار و تشکیلات منظم شد. معاون وزیر اقدامات و خدمات ارزنده پست پس از پیروزی انقلاب اسلامی را نیز یادآور شد و گفت: امروزه شبکه پستی کشور یکی از پست های پیشرو در بین کشورهای عضو اتحادیه پستی جهانی می باشد. مهندس نعمتی موضوع تغییر رویکرد ارسال مراسلات، وظایف و مسئولیت های پست در دنیا را نیز یادآور شد و اظهار داشت: امروزه شاهد کاهش حجم پست نامه ها و در مقابل افزایش ارسال کالا و اسناد و مدارک هستیم. وی خرید و فروش اینترنتی را یکی دیگر از رویکرد های پست نوین عنوان کرد و گفت: در دنیای مدرن امروز که بخش زیادی از کالاها و خدمات به شیوه اینترنتی خرید و فروش می شود، پست با دارابودن شبکه گسترده و تخصصی توزیع و ارسال مراسولات؛ به عنوان یکی از اضلاع اصلی حوزه تجارت الکترونیک مطرح است. مدیرعامل در ادامه به سرویس ها و خدمات پست در سطح استان تهران نیز اشاره کرد و افزود: در حال حاضر چهار هزار کارمند در این استان خدمات پستی ارایه می دهند که طی شش ماهه نخست امسال توانسته اند یکصد میلیون مرسوله را وارد و یا صادر نمایند. وی در پایان به تشریح مزایای استفاده از خدمات پست در کاهش معضلات و چالش های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی پرداخت . عضو شورای شهر تهران نیز در این جلسه نقش خبرنگاران در نامگذاری روز تهران و تصویب آن از سوی شورای شهر را پررنگ ارزیابی کرد و گفت: توجه به تاریخ و فرهنگ تهران توجه به کل ایران است. مسجد جامعی با اشاره به اینکه اهالی تهران فهم و استعداد ویژه ای در معرفت بویژه معرفت دینی دارند، افزود: ما به عنوان مسئولان و متولیان شهری و فرهنگی می بایست زمینه به فعلیت رسیدن این استعدادها را فراهم آوریم.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
نجفی: افزایش قیمت خودرو به ۵ درصد حاشیه بازار استمرار روند مسئله‌دار فعلی است انبار احتکار خودرو در شهرستان آذرشهر
:: فناوری اطلاعات ::
سیستم اعلام هشدار، تلفات را کاهش داد
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
ربیع‌خواه: پنالتی درست بود
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
قتل‌عام خانوادگی توسط مرد خونسرد

يادداشت
:: اقتصادی ::
واریز حقوق کارکنان تا ۲۰ اسفند / پرداخت عیدی طی امروز و سه شنبه

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار