دوشنبه 27 خرداد 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اقتصادی احمدزاده: پست خوزستان یکی از بهترین واحدهای شبکه پستی کشور است

 
 

شنبه 14 مهر 1397

احمدزاده: پست خوزستان یکی از بهترین واحدهای شبکه پستی کشور است

 
 

معاون برنامه ریزی، پشتیبانی و توسعه مدیریت در جلسه شورای اداری پست خوزستان ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد کارکنان، پست خوزستان را یکی از بهترین واحدهای شبکه پستی کشور خواند.

احمدزاده ضمن تشریح نقش آراستگی و کیفیت در برندینگ پست، افزود: ارایه پکیج نامه رسانی و موتور سیکلت در همین راستا انجام شده است و با خروج از حالت سنتی، سفارش گیری از طریق سیستم رهیاب نامه رسان به صورت الکترونیکی انجام شده و لباس و لوازم نامه رسانی باکیفیت بالا و یکسان برای تمامی شبکه تهیه شده است.
وی با اشاره به هدف هوشمند سازی پست، تصریح کرد: ما توانستیم هوشمندسازی را به بخش توزیع برسانیم که این موضوع نقش موثری در تسهیل کار موزعین داشته است. همچنین با دادن M POSEبه موزعین در هفته پست امسال، کار پرداخت الکترونیکی هم انجام خواهد شد.
معاون برنامه ریزی، پشتیبانی و توسعه مدیریت شرکت ملی پست اصل کار پست را خدمت به مردم عنوان کرد و افزود: در مقابل مسئولان شرکت نیز بهبود وضعیت معیشت کارکنان را از اولویت های خود می دانند؛ در همین راستا پرداخت میان ماهی به صورت پرداخت های مناسبتی و سبد رفاهی، افزایش پوشش بیمه ای، بیمه مسئولیت و بیمه آتش سوزی منازل کارکنان امسال دنبال شده است. وی پرداخت وام های یکصد و دویست میلیون ریالی با درصدهای پایین،ارایه کارت های اعتباری خرید کارکنان، تخصیص هزینه های ورزشی و کارت باشگاه پیام و افزایش تعداد مامورسراها را از دیگر اقدامات در جهت افزایش رفاهیات و تسهیلات برای کارکنان اعلام نمود. احمدزاده در ادامه از بررسی افزایش برخی پرداختی ها اعم از افزایش 25 درصدی بدی آب و هوا و مشمولیت سختی کار برای موزعین خبر داد. حموله مدیرکل پست استان خوزستان نیز در این جلسه گزارشی از وضعیت درآمد، جذب اعتبارات، وضعیت نیروی انسانی و اجرای پروژه های عمرانی پست استان خوزستان ارایه کرد و با اشاره به اهمیت مرکز مکانیزه در عملیات پستی استان خوزستان و جذب اعتبارات استانی در این پروژه، خواستار حمایت مسئولان ارشد شرکت از اتمام پروژه در زمان مقرر شد. در پایان این جلسه معاون برنامه ریزی و پشتیبانی و توسعه مدیریت شرکت ملی پست با اهدای لوح سپاس از تعدادی از موزعین اداره کل پست استان خوزستان تقدیر به عمل آورد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
نجفی: افزایش قیمت خودرو به ۵ درصد حاشیه بازار استمرار روند مسئله‌دار فعلی است انبار احتکار خودرو در شهرستان آذرشهر
:: فناوری اطلاعات ::
سیستم اعلام هشدار، تلفات را کاهش داد
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
ربیع‌خواه: پنالتی درست بود
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
قتل‌عام خانوادگی توسط مرد خونسرد

يادداشت
:: اقتصادی ::
واریز حقوق کارکنان تا ۲۰ اسفند / پرداخت عیدی طی امروز و سه شنبه

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار