چهارشنبه 7 خرداد 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی حوادث جنایت خانوادگی هولناک به دلیل رابطه پنهانی زن با دوست شوهر

 
 

دوشنبه 16 ارديبهشت 1398

جنایت خانوادگی هولناک به دلیل رابطه پنهانی زن با دوست شوهر

 
 


اسفند ماه سال ۹۶ مردی به پلیس خبرداد که دوستش در تماسی به او گفته اعضای خانواده‌اش را کشته وخودکشی کرده‌است.

مرد جوان وقتی فهمید که همسرش به او خیانت کرده هرچند از این زن جدا شد اما گفته‌های بعدی زن او را چنان تحریک کرد که دست به اقدامی جنون آمیز زد و علاوه بر همسر خود کودک 8 ساله‌اش را هم کشت و در نهایت خودکشی کرد.
خانواده زن جوان بعد از خودکشی دامادشان که متهم به قتل دخترشان بود از دادگاه درخواست دیه از بیت المال کرده‌اند و این پرونده دیروز در اختیار قضات دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت.
اسفند سال ۹۶ مردی به پلیس خبرداد که دوستش در تماسی به او گفته اعضای خانواده‌اش را کشته و خودکشی کرده‌است وی گفت :همکارم به نام بیژن دقایقی پیش برایم پیامک ارسال کرد که از خواندن آن وحشت کردم. بیژن که از مدت‌ها قبل با همسرش اختلاف داشت و از او جدا شده بود در پیامکی گفت که او را ببخشم. بعد هم نوشت که خودکشی کرده و همسر سابق و فرزندش را کشته‌ است.
مأموران پلیسبا این تماس به خانه بیژن رفتند و پس از وارد شدن به خانه وی با پیکر بی جان پسر هشت ساله و زنی جوان روبه‌روشدند.بیژن نیز در حالی که خون آلود بود و به سختی نفس می کشید در گوشه اتاق افتاده بود.
پیکر نیمه جان مرد به بیمارستان فیاض بخش منتقل شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت. این مرد که معجزه‌آسا زنده مانده بود به ماموران پلیس گفت :من همسرم را کشتم و می خواستم خودکشی کنم اما چون از آینده پسرم می ترسیدم ابتدا او را کشتم و سپس دست به خودکشی زدم.
پلیس متوجه شد لاله همسر سابق این مرد زنی آرایشگر بود و اختلاف بیژن و لاله به خاطر خیانتی بود که لاله مرتکب شده‌ بود.
بیژن که بعد از بهبود نسبی مورد بازجویی قرار گرفت در توضیح کاری که کرده‌بود گفت : من فوق لیسانس دارم و در شهرداری کار می کنم .سال ۸۵ با لاله ازدواج کردم. ما صاحب یک پسر شده بودیم و زندگی خوبی داشتیم متوجه شدم همسرم به من خیانت میکند. مدتی بود به رابطه پنهانی او با یکی از دوستان صمیمی ام پی برده بودم .به همین خاطر با همسرم مدام درگیر بودم تا اینکه فروردین ماه سال ۹۶ از هم جدا شدیم .
بعد از جدایی ارتباط ما قطع نشد و رجوع کردیم:من همه تلاشم را می کردم تا توجه لاله را جلب کنم و زندگی ام را از نو بسازم .من همه درآمدم را صرف خرید گل و غذا برای همسرم می کردم. فکر می‌کردم لاله دیگر با آن فرد کاری ندارد و به من گفته‌ بود که ارتباطش را قطع کرده اما فهمیدم دروغ می‌گوید .آخرین بار با من تماس گرفت و از من خواست تا به خانه اش بروم. او می گفت می‌خواهد واقعیتی را به من بگوید. وقتی به خانه لاله رفتم به من گفت رابطه اش را با دوست صمیمی ام به نام بهنام ادامه می‌دهد و قصد دارد با او زندگی تازه ای را شروع کند. من گفتم به او علاقمند هستم و می‌توانم این ماجرا را فراموش کنم تا بار دیگر زندگی مان را از سر بگیریم اما او قبول نکرد. به لاله گفتم زندگی خودمان را نابود کردی و سرنوشت پسرمان به خاطر خیانت تو خراب شد حالا می‌خواهی سرنوشت یک زن و بچه دیگر را هم خراب کنی. بگذار زن و بچه بهنام زندگی خودشان را بکنند توجهی نکرد و گفت من و بهنام تصمیم خودمان را گرفته‌ایم و تو هم دیگر به سراغ من نیا.
بیژن در ادامه اعترافاتش گفت: با شنیدن این حرف عصبانی شدم و با چکش به سر او زدم .همسرم روی زمین افتاد و من شلواری را که در گوشه اتاق افتاده بود داخل دهان او فرو کردم و از خانه خارج شدم. می خواستم خودکشی کنم و به این زندگی پایان دهم اما دلم برای پسرم سوخت. می دانستم او هم زندگی خوبی نخواهد داشت به همین خاطر به خانه رفتم و سیم برقی را که از قبل برای خودکشی خودم تهیه کرده بودم به انگشت شست پسرم بستم. پسرم داشت زجر می‌کشید برای همین زودتر او را خفه وب عد هم خودکشی کردم.
پنج روز از این جنایت تکان‌دهنده گذشته بود که بیژن هنگام انتقال به بازداشتگاه در حالیکه و دست و پایش بسته‌بود خود را از طبقه سوم ساختمان به پایین پرت کرد و جان داد.
هرچند این پرونده با مرگ تنها متهم آن بسته شده‌ بود اما پلیس بررسی در خانه بیژن را متوقف نکرد و بعد از تحقیق یک فلش پیدا کرد که گفته‌های بیژن درباره خیانت همسرش را تایید می‌کرد.
با مرگ این متهم پرونده جنایت خانوادگی نیز بسته شد تا اینکه پدر و مادر لاله با مراجعه دادسرا اعلام کردند درخواست دیه از بیت المال دارند چراکه حفاظت از جان متهم به قتل فرزندشان با دولت بوده‌ است و از آنجایی که او خودکشی کرده دولت باید دیه را بپردازد. آنها طی نامه ای به قضات شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران نوشتند با مرگ داماد سابقمان تقاضا داریم تا دیه دخترمان از صندوق بیت المال به ما پرداخت شود .
این درخواست به زودی در دادگاه کیفری استان تهران مورد بررسی قرار خواهد گرفت و قضات شعبه 10 درباره آن تصمیم‌گیری خواهند کرد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
قیمت اوراق مسکن کاهش یافت
:: فناوری اطلاعات ::
بازگشایی محدود دفاتر گوگل در جولای
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
بازگشت عابدزاده به فوتبال با «اف‌سی‌عابدز»
:: فرهنگ و هنر ::
آیا قسمت‌های آخر سریال پایتخت ۶ ساخته می‌شود
:: حوادث ::
زنی، پشت پرده جنایت خانوادگی

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار