جمعه 9 آبان 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی ورزشی گل به خودی استیلی به تیم ملی امید/ مجیدی با دستور تاج ادامه می‌دهد

 
 

دوشنبه 8 مهر 1398

گل به خودی استیلی به تیم ملی امید/ مجیدی با دستور تاج ادامه می‌دهد

 
 

مدیر تیم ملی امید در فاصله کوتاه تا شروع انتخابی المپیک، کماکان به دنبال تغییر در کادرفنی این تیم است اما در فاصله سه ماه تا شروع این مسابقات، کم‌تر مجموعه‌ای اقدام به تعویض مربیان می‌کند.

مدیر تیم ملی امید در فاصله کوتاه تا شروع انتخابی المپیک، کماکان به دنبال تغییر در کادرفنی این تیم است اما در فاصله سه ماه تا شروع این مسابقات، کم‌تر مجموعه‌ای اقدام به تعویض مربیان می‌کند.
تیم ملی امید در مرحله گروهی انتخابی فوتبال المپیک با تیم‌های ازبکستان، کره جنوبی و چین هم‌گروه شد تا برخی‌ها این گروه را به عنوان "گروه مرگ" نام‌گذاری کنند.
در کنار گروه دشواری که برای تیم ملی ایران از قرعه‌ها خارج شده، اختلافات زیادی در بین کادرفنی و مدیریت تیم ملی ریشه دوانده است و با وجود فاصله کوتاه تا این مسابقات، هر کسی ساز خودش را می‌زند.
این اختلافات زمانی عیان شد که تیم ملی امید در ازبکستان دو بار مقابل این تیم شکست خورد و در مجموع ۵ بار دروازه تیم ملی باز شد تا مجیدی با مصاحبه‌ای تند و تیز، به دخالت برخی‌ها در انتخاب بازیکنانش اشاره کرد؛ اتفاقی که او باید زودتر از این‌ها و زمانی که تیم ملی مسابقه نداده بود، آن را اعلام می‌کرد.
با بازگشت کاروان تیم ملی از ازبکستان، پروژه تعویض سرمربی تیم ملی امید از سوی حمید استیلی و برخی از اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال کلید خورد که این اتفاق با مخالفت مهدی تاج همراه بود.
این درخواست در همان روزهای اولیه توسط مهدی تاج به دلایل عدیده‌ای رد شد تا مجیدی به وعده خودش عمل کند و برای یافتن بازیکنان جدید در ورزشگاه‌ها و در هنگام بازی‌های لیگ برتر حضور یابد.
با این وجود، حمید استیلی بعد از مشخص قرعه تیم ملی فوتبال یک بار دیگربه طور تلویحی اختلافات در تیم ملی را تایید کرده و گفته که کمیته فنی درباره ادامه فعالیت مجیدی تصمیم‌گیری می‌کند و شاید مجیدی روی نیمکت تیم ملی ایران نباشد.
اظهارات او در حالی که خودش هم عضوی از کمیته فنی فدراسیون فوتبال است، نشان از حمایت جدی استیلی برای کنار رفتن مجیدی دارد؛ در حالی که او در فاصله سه ماه تا شروع این مسابقات باید تکلیف خودش و تیم را مشخص کند چرا که دیگر زمانی برای از دست دادن نیست.
تغییرات روی نیمکت تیم ملی در فاصله کم‌تر از سه ماه، ضربه مهلکی به این تیم است تا اندک شانس ایران برای رسیدن به المپیک هم از بین برود. این موضوع همان دلیلی است که تاج با قطع همکاری کردن با مجیدی مخالفت کرده و مجیدی هم این روزها با جدیت بیش‌تری نسبت به گذشته کارش را دنبال می‌کند.
او همانند سه ماه قبل تاکید کرده که این تیم را به المپیک می‌برد؛ اتفاقی که عملی کردن آن همانند رویا برای ایرانی‌هاست و اگر اجرایی نشود، هیچ توجیه دیگری از مجیدی قابل قبول نیست.
در فاصله سه ماه تا شروع مسابقات انتخابی المپیک، بهتر است کادر مدیریتی تیم ملی امید حرفه‌ای‌تر عمل کند و اختلافات بین مدیریت و مربیان به بازیکنان هم سرایت نکند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
اولین واحدهای مسکن ملی افتتاح شد
:: فناوری اطلاعات ::
سیستم کراپ عکس توییتر اصلاح شد
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
AFC آل کثیر را 6 ماه محروم کرد/ نقره‌داغ شدن پرسپولیس در آستانه دیدار
:: فرهنگ و هنر ::
آیا موفقیت‌های الناز شاکردوست تکرار می‌شود?
:: حوادث ::
راز جنایت دختر 20 ساله در عمق چاه

يادداشت
:: ورزش ::
کفاشیان: همکاری با کی‌روش را ادامه می‌دهیم

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار