جمعه 30 مهر 1400

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی وبگردی دردسر یخی،سفارش ۹۱۸ عدد بستنی باب اسفنجی توسط یک کودک ۴ ساله

 
 

دوشنبه 20 ارديبهشت 1400

دردسر یخی،سفارش ۹۱۸ عدد بستنی باب اسفنجی توسط یک کودک ۴ ساله

 
 

مادر نوح می‌گوید: «او مدام در طی روز عدد ۵۱ را تکرار می‌کرد. راه می‎‌رفت و می‌گفت ۵۱، ۵۱.» او ادامه می‌دهد: «من زیاد به این اتفاق فکر نکردم چرا که نوح بعضی اوقات کلماتی را برای خودش مدام تکرار می‌کند. از این اتفاق نیز آنچنان تعجب نکردم چون او به اوتیسم مبتلا است.»

پسر ۴ ساله‌ای به نام نوح روئیز عاشق ۲ چیز است: بستنی یخی و باب اسفنجی. هنگامی که این کودک دو موردی که عاشق آن‌هاست را در یک محصول واحد پیدا کرد یک تصمیم عاقلانه گرفت و آن‌ها را برای خود سفارش داد! بگذارید دقیق‌تر بگوییم. او دقیقا ۹۱۸ عدد از آن‌ها را سفارش داده است! با استفاده از حساب فروشگاه آمازون مادرش و بدون آن که به او بگوید.
مادر نوح، جنیفر برایان به نوح اجازه داد تا وقتی که آیپدش از کار افتاده، با لپتاپ مادرش کار کند. مادر نوح در یک اتاق دیگر مشغول به کار بوده است که نوح خیلی راحت و آشکار به حساب مادرش که با خواهرش هر دو مشترک از آن استفاده می‌کنند در فروشگاه آمازون می‌رود و اتفاقاتی که نباید، می‌افتد! مادر نوح می‌گوید: «او مدام در طی روز عدد ۵۱ را تکرار می‌کرد. راه می‎‌رفت و می‌گفت ۵۱، ۵۱.» او ادامه می‌دهد: «من زیاد به این اتفاق فکر نکردم چرا که نوح بعضی اوقات کلماتی را برای خودش مدام تکرار می‌کند. از این اتفاق نیز آنچنان تعجب نکردم چون او به اوتیسم مبتلا است.»
تماسی از خواهر تعجب کرده
حالا زمان آن است که خواهر جنیفر به او زنگ بزند. او که حسابی عصبانی و آشفته شده بود با داد و سر و صدای زیادی در تماس خود به خواهرش می‌گوید: «می‌دانید، شما باید سفارش این همه را متوقف کنید.» جنیفر در این لحظه به خواهرش می‌گوید: «من نمی‌دانم در مورد چه چیزی صحبت می‌کنی.» گفته می‌شود سه جعبه بزرگ که هر کدام ۳۰ کیلوگرم هستند و به انجماد نیاز دارند به خانه جنیفر و نوح تحویل می‌شود. اینجاست که مادر نوح متوجه می‌شود پسرش ۵۱ بسته یا به عبارتی ۹۱۸ عدد بستنی یخی باب اسفنجی به ارزش ۲۶۱۹ دلار سفارش داده است! اینجاست که ۵۱ گفتن‌های نوح برایش منطقی می‌شود.
یک دردسر یخی
گفته می‌شود آمازون این بسته‌ها را پس نمی‌گیرد چرا که از فروشنده شخص ثالث تامین شده‌اند. برایانت که مادر سه فرزند می‌باشد هیچ تصوری از چگونگی پرداخت شهریه‌های این ترم فرزندانش، نداشت. یکی از دوستان جنیفر سعی کرد به او کمک کند تا بستنی‌ها را در بعضی از خرده فروشی‌ها به فروش برسانند تا مادرش بتواند شهریه مدرسه فرزندانش را دوباره بدست بیاورد. لازم به ذکر است که مادر این فرزند در نظر دارد تا نوح را به یک مدرسه خاص کودکان اوتیسمی بفرستد تا فرزندش در آنجا تحصیل کند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
افزایش حقوق کارکنان اعلام شد
:: فناوری اطلاعات ::
قیمت‌های نجومی گوشی‌های پرچمدار در ایران
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
قهرمانی در آسیا، نتیجه‌ی تلاش تیمی بود
:: فرهنگ و هنر ::
ترس‌ها و خطرهای بدلکاری بعد از پیمان ابدی و ارشا اقدسی
:: حوادث ::
شوهرعمه قاتل از چوبه دار نجات یافت

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار