دوشنبه 4 مهر 1401

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اقتصادی دستگیری مردی که زنش را با 25 ضربه قمه کشت

 
 

چهارشنبه 22 تير 1401

دستگیری مردی که زنش را با 25 ضربه قمه کشت

 
 

مرد خشمگین همسر پرستارش را در خیابان هدف ضربات مرگبار قرار داد و به کام مرگ کشاند.

-مردی که همسرش را با 25 ضربه هولناک قمه در یکی از خیابان‌های مشهد به قتل رسانده بود، پس از چند روز فرار در استان قم بازداشت شد.
سحرگاه یازدهم تیر جاری، پرستار بخش کرونای بیمارستان امدادی مشهد، لباس پرستاری به تن کرد و از خانه خارج شد تا به محل کارش برود اما زمانی که به سر کوچه در خیابان ولیعصر(عج) رسید ناگهان مردی قمه به دست به سوی وی حمله‌ور شد و او را هدف ضربات مرگبار قمه قرار داد.
آن مرد جوان بی‌رحمانه تیغه قمه را بر نقاط مختلف پیکر زن 26 ساله فرود می‌آورد به طوری که زن جوان حتی فرصت فریاد هم پیدا نکرد. لحظاتی بعد ضارب سنگدل با مشاهده رهگذرانی که به سوی او می دویدند، پیکر خون آلود آن زن را رها کرد و سوار بر یک دستگاه خودرو از محل گریخت.
رهگذران زمانی به محل حادثه رسیدند که زن جوان آخرین نفس هایش را می کشید. دقایقی بعد صدای آژیر آمبولانس اورژانس در فضای سکوت صبحگاهی پیچید و امدادگران پیکر غرق در خون پرستار جوان را در حالی به مرکز درمانی رساندند که دیگر علایم حیاتی نداشت و با وارد آمدن بیش از 25 ضربه قمه جان خود را از دست داده بود.

اختلافات خانوادگی
همزمان با گزارش این حادثه وحشتناک به پلیس 110، بلافاصله گروهی از افسران دایره تجسس کلانتری آبکوه با دستور سرهنگ ابراهیم خواجه پور عازم محل جنایت شدند و با حفظ صحنه حادثه، مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند.
طولی نکشید که با حضور قاضی دکتر صادق صفری در مرکز درمانی و خیابان ولیعصر(عج)، تحقیقات قضایی در این باره آغاز و مشخص شد که پرستار جوان (مقتول) به دلیل اختلافات خانوادگی با همسرش در کشاکش طلاق بود و از 2 ماه قبل نیز زندگی مشترک را ترک کرده و با خواهرش در ملک پدری زندگی می کرد.

کشف ردپای قاتل
دامنه بررسی های تخصصی که با ورود کارآگاهان ورزیده اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به مسائل خانوادگی کشیده بود، حکایت از آن داشت که همسر زن جوان در مظان اصلی اتهام قتل قرار دارد. به همین دلیل تحقیقات برای دستگیری ضارب فراری ادامه یافت تا این که ردزنی های پلیسی نشان داد او به سمت تهران متواری شده است.
پس از چند روز فعالیت های اطلاعاتی، سرنخ هایی از حضور متهم فراری در استان قم به دست آمد و بدین ترتیب عملیات کارآگاهان اداره جنایی با صدور نیابت قضایی، وارد مرحله جدیدی شد اما قبل از آن که کارآگاهان عملیات ضربتی دستگیری وی را به مرحله اجرا بگذارند، او به جمکران رفت و پنج شنبه گذشته در حالی که یقین داشت دیگر راه گریزی ندارد، خود را به نیروهای انتظامات مسجد جمکران معرفی کرد و پرده از راز قتل خیابانی همسرش در مشهد برداشت.
این گونه بود که با تعامل قضایی و هماهنگی های صورت گرفته با قاضی شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب قم، متهم این پرونده جنایی با صدور قرار قانونی روانه زندان شد تا زمینه انتقال وی به مشهد فراهم شد. شایان ذکر است، ضارب دستگیر شده در همان مراحل اولیه بازجویی به صراحت قتل همسرش را پذیرفت و به وارد آوردن ضربات مهلک قمه اقرار کرد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
جاماندگان یارانه آماده ثبت‌نام باشند
:: فناوری اطلاعات ::
از پیامدهای متاورس چه می دانیم؟
:: روی خط جوانی ::
طلاق به خاطر شامپوی خارجی
:: ورزش ::
حضور مهاجم پرتغالی در پرسپولیس منتفی شد/ یحیی به دنبال خارجی دیگر
:: فرهنگ و هنر ::
کدام بازیگر در جوکر بامزه تر است
:: حوادث ::
اعترافات هولناک پسری که خواهرش را کشت

يادداشت
:: اقتصادی ::
واریز حقوق کارکنان تا ۲۰ اسفند / پرداخت عیدی طی امروز و سه شنبه

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار